Anlaşmalı Oteller

ANCERE TERMAL OTEL

0362 714 7700

HAVZA

2 KİŞİ-310 TL

3 KİŞİ-390 TL

4 KİŞİ-460 TL

NOT: YARIŞIMIZA ÖZEL FİYATLARDIR. REZERVASYON MUTLAKA GEREKİR. SABAH VE AKŞAM YEMEĞİ, HAVUZ VE HAMAM KULLANIMI DAHİLDİR.

ANCERE OTELİN VEZİRKÖPRÜ İLÇESİNE UZAKLIĞI 28 KM, YARIŞ MERKEZİNE UZAKLIĞI 48 KM'DİR.

Kamp Alanı

Yarışa gelecek misafirlerimiz için kamp konaklama alanı olarak Vezirsuyu Tabiat Parkı belirlenmiştir.

Samsun ili Vezirköprü İlçesi sınırlarında yer alan Vezirsuyu Tabiat Parkı, 35 ha'lık bir alana sahip olup, Samsun iline 133 km, Vezirköprü İlçesine 23 km mesafededir.

 Yıllık 75.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Sahaya Türkiye'nin ve Karadeniz Bölgesinin eşsiz kanyonlarından Şahinkaya Kanyonu 7 km uzaklıkta olup Tabiat Parkından tekne ile geziler düzenlenmektedir.

Ayrıca; sahaya yakın çevrede Kunduz Ormanları , Hititlerin kutsal kenti olduğuna inanılan Nerik ve özellikle Osmanlı İmparatorluğunun Köprülüler dönemine ait çok sayıda eser bulunduran Vezirköprü İlçesi bulunmakta olup diğer gezilip görülebilecek yerlerdir.

Günübirlik kullanıma yönelik sahadaki mevcut yapı ve tesisler (tuvalet, büfe, kır kahvesi, piknik üniteleri vb.): 35 hektarlık Vezirsuyu Tabiat Parkı içerisinde 1 adet kır gazinosu, 2 adet büfe, 15 adet kamelya, 15 adet manzara seyir terası, 2 adet 2+2+1 tuvalet,  13 adet çeşme, 1 adet giriş kontrol binası, 1 adet spor destek binası, 1 adet mini futbol sahası, 2 adet basketbol+voleybol sahası, 2 adet tenis sahası, 2 adet çocuk oyun alanı, 1250 metre uzunluğunda yürüyüş parkuru, 5 adet egzersiz alanı, anayol, arayol, otopark ve paket arıtma tesisi bulunmaktadır. Ayrıca  göl ve kanyon gezisi için gezinti teknesi turları düzenlenmektedir.